Alcozar

Alcozar, kaip tai veikia? Neigiamos nuomonės, forumas, vaistinė, kaina, kur nusipirkti

Alcozar – alkoholizmas yra priklausomybės forma, kuri paveikia kūną fiziniu ir psichiniu lygiu, pažeidžiant skrandį, kepenis, smegenis ir širdį. Todėl nuo alkoholio priklausomas žmogus gali patirti tokius simptomus kaip nemiga, atminties praradimas, pykinimas, vėmimas ir kalbos sutrikimai.

Prie viso to reikėtų pridėti bendros depresijos būseną, permainingą nuotaiką, kai kuriais atvejais gali atsirasti seksualinių sutrikimų. Alcozar yra idealus sprendimas ilgalaikei kovai su alkoholizmu , o jo veiksmingumą patvirtino įvairaus amžiaus ir įvairaus alkoholizmo laipsnio moterų ir vyrų tyrimai.

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Alkoholizmo apibrėžimas

Alkoholizmas yra nesugebėjimas kontroliuoti gėrimo įpročių tiek, kad jis tampa piktnaudžiavimu alkoholiu. Alkoholio vartojimo sutrikimas skirstomas į tris kategorijas: lengvas, vidutinio sunkumo ir sunkus. Kiekviena grupė turi skirtingus simptomus ir gali sukelti žalingą šalutinį poveikį. Negydomas organizmas ilgainiui tampa priklausomas nuo alkoholio.

Žmonės, turintys alkoholio vartojimo sutrikimų, ir toliau gers, net jei tai sukels neigiamų pasekmių, pavyzdžiui, netenka darbo ar pažeidžia santykius su artimaisiais.

Yra daug gydymo būdų, kaip pasiekti ilgalaikį blaivumą ir įveikti priklausomybę nuo alkoholio.

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kas sukelia alkoholizmą?

Alkoholizmas išsivysto, kai nesaikingas gėrimas pakeičia cheminę pusiausvyrą smegenyse. Asmuo nuolat trokšta jausti malonius jausmus ir euforiją, net jei tai kenkia. Laikui bėgant, jausmai, susiję su alkoholiu, atslūgsta ir žmogus ir toliau vartos alkoholį, kad išvengtų abstinencijos simptomų , kurie gali tapti gana nemalonūs ir pavojingi.

Kokie yra rizikos veiksniai?

Alcozar

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Tam tikri rizikos veiksniai gali padidinti riziką susirgti alkoholizmu.

 • Nesugebėjimas kontroliuoti alkoholio vartojimo
 • Daugiau nei 15 gėrimų per savaitę (vyrai)
 • Daugiau nei 12 gėrimų per savaitę (moterims)
 • Alkoholio iškėlimas aukščiau asmeninių įsipareigojimų
 • Išgėręs jis elgiasi kitaip
 • Tėvai, turintys alkoholio vartojimo sutrikimų
 • Kitos psichikos sveikatos problemos, tokios kaip depresija, nerimas ar šizofrenija

Kokie simptomai?

Alkoholio vartojimo sutrikimų simptomai, atsirandantys dėl priklausomybės nuo alkoholio. Žmonės, kenčiantys nuo alkoholio vartojimo sutrikimų, elgiasi taip:

 • Gerti vienas
 • Gerti norint pajusti alkoholio poveikį (didelė tolerancija)
 • Jūs tampate agresyvus arba piktas, kai paklausite apie savo gėrimo įpročius
 • Nevalgymas/bloga mityba
 • Nepaisyti higienos
 • Nebuvo darbo/mokyklos dėl girtavimo
 • Ir toliau gerti net iškilus teisinėms, socialinėms ar ekonominėms problemoms
 • Socialinės, profesinės ar pramoginės veiklos aplaidumas dėl alkoholio vartojimo

Fiziniai simptomai:

 • Nutraukimo simptomai, kai negeriate, yra drebulys, pykinimas ir vėmimas
 • Purtymas ryte išgėrus
 • Atmintis pablogėja ryte išgėrus
 • Cirozė arba dehidratacijos tipo simptomai (alkoholinė ketoacidozė).

Kas yra Alcozar ir kaip jis veikia?

Alcozar yra natūralių žolelių ekstraktų pagrindu pagamintas preparatas, padedantis kovojant su priklausomybe nuo alkoholio. Tai ne vaistas, o produktas lašeliais, bekvapis ir beskonis, todėl idealiai tinka skiesti kitomis skystomis nealkoholinėmis medžiagomis.

Produktas greitai pašalina toksinus iš organizmo, palaipsniui dingsta noras gerti alkoholinius gėrimus, kol jis visiškai pašalinamas.

Alcozar buvo išbandytas su 1000 savanorių, o rezultatai nustebino, nes 25 % nustojo gerti per kelis mėnesius, o 75 % patyrė rimtą priklausomybės sumažėjimą.

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Alcozar lašų nuo priklausomybės nuo alkoholio sudedamosios dalys

Alcozar sudėtyje yra 90% natūralių ingredientų, jame nėra GMO ir cukraus, todėl jį saugiai gali vartoti diabetikai. Junginys naudoja natūralias žolelių savybes, kad sumažintų alkoholio sutrikimus ir sumažintų norą gerti. Alkatox sudėtyje yra:

– Pieno erškėtrožių ekstraktas:  svarbus natūralus antioksidantas, skatinantis baltymų sintezę, skatinantis metabolizmą kepenyse. Tokiu būdu skatinamas toksinų pasišalinimas ir apsinuodijimas alkoholiu;

– Kudzu šaknis:  rytietiškos kilmės, dėl šarminių savybių turi skrandžio apsaugos funkciją. Jis taip pat skatina psichofizinę gerovę, todėl puikiai tinka kovoti su priklausomybės stresu;

– Pipirmėčių ekstraktas:  turi dekongestantinį poveikį, palaiko širdį, valo kvėpavimo takus, suteikdamas preparatui malonų aromatą;

– Čiobreliai  : yra puiki antimikrobinė medžiaga, šalinanti toksinus ir reguliuojanti virškinimo funkcijas; turi svarbių atsikosėjimą skatinančių ir antispazminių savybių;

– Saldymedžio šaknis :  yra medžiaga, turinti diuretikų, virškinimą skatinančių ir priešuždegiminių savybių, reguliuojanti druskų apykaitą organizme, normalizuojanti inkstų veiklą. Jis taip pat stiprina imuninę sistemą ir prisideda prie toksinų pašalinimo.

Alcozar

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Alcozar privalumai ir pranašumai

Reguliarus Alcozar vartojimas duoda daug naudos organizmui ir veiksmingai kovoja su priklausomybės nuo alkoholio sindromu. Štai taip:

 • Sumažina norą gerti alkoholinius gėrimus;
 • Padeda pašalinti toksinus ir atliekas;
 • Jis turi hepatoprotekcinį poveikį, reguliuoja kepenų funkciją ir gerina inkstų veiklą;
 • Sumažina nervinį stresą ir nerimą, kurį sukelia abstinencija;
 • Įtakoja nuotaikos pusiausvyrą, neutralizuoja dirglumą;
 • Pagerina plaučių, kraujotakos ir neurologines funkcijas;
 • Tai teigiamai veikia libido, gerina seksualinės veiklos kokybę.

Tyrimai taip pat parodė, kad Alcozar siūlo daugybę privalumų, tokių kaip:

 • Galimybė derinti preparatą su kitais vaistais;
 • Alcozar sudėtis garantuoja ilgalaikį pasibjaurėjimą alkoholiu;
 • Natūralūs ingredientai apsaugo nuo nepageidaujamo šalutinio poveikio, pavyzdžiui, apsinuodijimo ar alerginių reakcijų.
 • Alcozar lašai padeda greitai atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio.

Kaip vartoti Alcozar ? Rekomenduojamas suvartojimas

Lašelių formulė leidžia greitai įsisavinti organizmą, garantuoja veiksmingą gydomąjį poveikį. Vartojant Alcozar, dozė neturi viršyti 5 gramų per dieną, padalijus dvi dozes per dieną 30 dienų.

Papildą reikia gerti su maistu arba didele stikline vandens, nes jis visiškai bekvapis ir beskonis. „Alcozar“ veikia trimis pagrindiniais etapais:

1 fazė:  praėjus septynioms dienoms po lašų vartojimo, atsiranda pasibjaurėjimas alkoholinių gėrimų skoniui ir kvapui.

2 fazė:  apima laikotarpį nuo aštuntos iki dvidešimtos dienos, per kurią Alcozar atlieka valymo funkciją, pašalindamas toksinus iš kraujo ir apskritai iš organizmo; Šioje fazėje nervų sistema normalizuojasi, mažėjant agresyvioms ir depresinėms būsenoms;

3 etapas:  trunka nuo dvidešimt pirmos iki trisdešimties dienos. Per šį laikotarpį pacientas visiškai atsisako vartoti alkoholį ir grįžta į visiškai įprastą gyvenimą.

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Alcozar lašai: kontraindikacijos ir šalutinis poveikis

Alcozar lašai buvo kliniškai išbandyti ir nustatyta, kad jie yra saugūs ir neturi šalutinio poveikio bei kontraindikacijų. Vartojant papildą lašeliais, cukraus kiekis kraujyje nekeičiamas, todėl jį galima skirti ir diabetu sergantiems žmonėms.

Alcozar sudėtyje nėra GMO ar pavojingų pagalbinių medžiagų, tačiau, žinoma, jo negalima duoti žmonėms, kurie yra alergiški vienam ar daugiau sudedamųjų dalių, arba nėščioms moterims.

Preparatas gerai toleruojamas ir neturi šalutinio poveikio, nesukelia priklausomybės ir nesukelia abstinencijos simptomų. Alkoholio vartojimas kartu su Alcozar gali sukelti tokius sutrikimus kaip pykinimas, drebulys, virškinimo trakto simptomai, nervingumas ir nerimas.

Alcozar lašai neutralizuoja „geriamąją“ psichozę, padeda organizmui atkurti kepenų, inkstų, širdies ir smegenų funkcijas. Per trumpą laiką besigydantys žmonės atgaus buvusią energiją ir gyvybingumą, išsivaduos nuo spazminio noro gerti alkoholį.

taip pat patikrinkite: Inslim, Power Keto

Alcozar

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Klientų, kurie jau vartojo Alcozar, nuomonės ir komentarai :

Keletą mėnesių Alcozar lašus vartoję žmonės pastebėjo, kad pagerėjo jų psichofizinė savijauta, o tai būtina kovojant su alkoholizmu.

Žmonių, įsigijusių Alcozar , nuomonės iš esmės yra labai teigiamos ir pirmiausia susijusios su produkto veikimo greičiu ir kainos ir kokybės santykiavimu, bet ne tik. Tiesą sakant, dauguma vartotojų labai vertina tai, kad tai yra bekvapis ir beskonis tirpalas, o kartu ir labai paprastas. Štai keletas atsiliepimų:

„Dėka Alcozar papildo kartu su sveika mityba ir subalansuotu gyvenimo būdu laimėjau kovą su alkoholizmu. Tai taip pat leido man atnaujinti santykius su savo partneriu.

Klientų nuomonės ir komentarai

„Vartodama Alcozar , iš karto pajutau staigų pasibjaurėjimą alkoholiu ir per trumpą laiką man pavyko išsivaduoti iš šios didžiulės priklausomybės.

Ar Alcozar galima įsigyti vaistinėse? Kaina ir kur pirkti:

Alcozar  negalima rasti vaistinėse, vaistinėse ar vaistinėse. Produktą galite įsigyti apsilankę  oficialioje gamintojo svetainėje  . Tiesiog užpildykite pagrindiniame puslapyje esančią formą, nurodydami savo asmeninius duomenis, telefono numerį ir el. pašto adresą.

Šiuo metu gaminį galima įsigyti oficialioje svetainėje  su mega nuolaida -50%.

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *